Witaminy od DWS

Na wniosek Stowarzyszenia Dąbrowska Wspólnota Samorządowa decyzją Agencji Rynku Rolnego zostaliśmy uznani za organizację charytatywną uprawnioną do dystrybucji otrzymanych od organizacji producentów i ich zrzeszeń nieprzeznaczonych do sprzedaży owoców i warzyw. Od stycznia do czerwca 2016 r. systematycznie prowadziliśmy akcję dystrybucji owoców i warzyw dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej. Podczas akcji przekazaliśmy mieszkańcom naszego miasta ponad 120 ton jabłek i 20 ton marchewki. Każdy z mieszkańców otrzymał od nas również przepisy na pyszną szarlotkę oraz ciasto marchewkowe. Owoce i warzywa rozdawaliśmy w wielu dzielnicach naszego miasta, tak aby jak najwięcej mieszkańców mogło z nich skorzystać. Akcja zyskała ogromne poparcie wśród Dąbrowian i zauważyliśmy potrzebę jej kontynuowania.

 

 

Więcej na facebook logo 64 - Witaminy od DWS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.